KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15904002
*
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 januari 2024
kl 18:48:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/1 17:56:37
1
600 kr
15/1 17:21:16
2
700 kr
15/1 17:22:21
2
800 kr
15/1 17:25:19
1
Vinnande bud
15/1 18:03:00
3
1.200 kr
15/1 18:03:00
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25
*
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Filiph Jakobsson
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 januari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/1 17:56:37 | 1 | 600 kr |
15/1 17:21:16 | 2 | 700 kr |
15/1 17:22:21 | 2 | 800 kr |
15/1 17:25:19 | 1 | Vinnande bud |
15/1 18:03:00 | 3 | 1.200 kr |
15/1 18:03:00 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25